Plajda da Havanı At

Plajda da Havanı At

Mayo giymek sinir bozucu bir şey olabilir. Aşağıda kendini mayo ya da bikini içinde mükemmel hissedeceğin bazı yollar bulabilirsin.


Yazın en civcivli zamanı ve iddia ediyoruz ki en iyi arkadaşlarınla güneşin tadını çıkarmayı dört gözle bekliyorsun. Küçük bir problem dışında: Mayo. 


Bu bikini ya da mayoda seni rahatsız eden bir şey var! Durup dururken bikiniyle görünmekten çekinebilir ve muhtemelen utanabilirsin. Havalı bir plaj alışverişini – elbette yaz sezonunda- biraz daha kolay yapabilmek için, aşağıda en iyi tüyoları bulabilirsin:


  • Asla vücudunu başkalarının vücuduyla kıyaslama. Genetik yapımız boyumuzu, kilomuzu, ayak numaramızı ve göz rengimizi belirler. Yine de biz vücutlarımızı sanki yürüyen bantta bagajları karşılaştırırmış gibi karşılaştırırız. Ne kadar anlamsız ve gereksiz bir zaman kaybı, özellikle de yaz sezonu boyunca.

  • Eğer sürekli vücudunda seni rahatsız eden o yerle ilgili konuşmaya devam edersen, herkes de bu nedenle bakacaktır. Senin kusurlu olarak düşündüğün bu bölümler gerçekte senin eşsiz yapan yerlerdir. Ayrıca eşsiz olmak güzeldir.

  • Unutma ki ışıklarla çevrelenmiş küçücük soyunma odasına girdiğinde aynada ne görürsen gör, bu gerçek DEĞİL.

  • Eğer vücudunun alt kısmı kiloluysa, bel altından tek renkli ve dikkatleri yukarı çekmek için üst kısmının baskılı, dikkat çekici bir renkte ya da fırfırlı olduğu bir mayo ara.

  • Eğer vücudunun üst kısmı kiloluysa, kalça kısmına dikkat çekebilecek bir mayo bul. Göğüs dekolteli V yaka, dikkatleri yüzüne, göğsüne ve boyun bölgesine çeker – ve bu sebeple insanlar ilk önce ve en çok buralara bakar.

  • Eğer göğsün iyi desteklenirse, sonrasında senin bütün endamın daha iyi ortaya çıkar.

  • Aksesuar kullanmayı düşün. Parlak renkli bir şapka, şirin bir plaj elbisesi, havalı bir kaşkorse, mayonun üzerine giydiğin klasik bir elbise ve hoş dolgu topuk keten bir ayakkabı uyumlu bir görüntü oluşturur ve güvenini tüm mevsim boyunca yüksek tutmana yardımcı olur.

  • Kıvrımlar seksidir. Göbek ve kalçaları saklamaya çalışmak yerine vücudunun şeklini gösteren elbisenin içinde mükemmel görünür.

  • Her zaman dik yürü, duruşuna özen göster ve gülümse. Bolca su iç ve bol bol güneş kremi sür. Mutlu, pozitif bir yüz ifadesi iç güzelliğini yansıtır ve diğer her şeyi gölgede bırakır, özellikle de yaz sezonu boyunca!


Vücuduna uygun bir bikini ya da mayo seni utanç verici bazı anlardan korur. Hiç yazın azizliğine uğradığın oldu mu?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Aksesuarların nasıl olmalı?

Kullandığın aksesuarın kıyafetlerinle uyum sağlaması ve vücudunda daha hoş durması için bu taktiklere bir göz at!

Devamını oku

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Parlatıcı Etkili

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Parlatıcı Etkili

Kış boyunca saçlara ne yapmamalı?

Kış mevsiminde saçlarına olanları sevmiyorsun değil mi? Bu konuda yardımcı olabiliriz. İşte sana kış boyunca yapmaman gereken dört şeyi sıraladık.

Devamını oku

İlk iş görüşmene hazırlan

İlk iş görüşmene hazırlanırken neler yapmalısın? Unutma bu görüşme senin için büyük bir tecrübe olacak. Daha fazla bilgi ve öneri için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

Yazlık eğlence listesi

Sıkıntıya son! Aşağıda okuyacağın 25 öneriyi hayata geçirerek yazı olabildiğince eğlenceyle doldurabilirsin. Daha fazlası için sayfalarımızı karıştırmaya devam et!

Devamını oku