Plajda da Havanı At

Plajda da Havanı At

Mayo giymek sinir bozucu bir şey olabilir. Aşağıda kendini mayo ya da bikini modelleri içinde mükemmel hissedeceğin bazı yollar bulabilirsin.

 

Yazın en civcivli zamanı ve iddia ediyoruz ki en iyi arkadaşlarınla güneşin tadını çıkarmayı dört gözle bekliyorsun. Küçük bir problem dışında: Mayo. 

 

Bikini modellerinde ya da bu mayoda seni rahatsız eden bir şey var! Durup dururken bikiniyle görünmekten çekinebilir ve muhtemelen utanabilirsin. Havalı bir plaj alışverişini – elbette yaz sezonunda- biraz daha kolay yapabilmek için, aşağıda en iyi tüyoları bulabilirsin:


  • Asla vücudunu başkalarının vücuduyla kıyaslama. Genetik yapımız boyumuzu, kilomuzu, ayak numaramızı ve göz rengimizi belirler. Yine de biz vücutlarımızı sanki yürüyen bantta bagajları karşılaştırırmış gibi karşılaştırırız. Ne kadar anlamsız ve gereksiz bir zaman kaybı, özellikle de yaz sezonu boyunca.

  • Eğer sürekli vücudunda seni rahatsız eden o yerle ilgili konuşmaya devam edersen, herkes de bu nedenle bakacaktır. Senin kusurlu olarak düşündüğün bu bölümler gerçekte senin eşsiz yapan yerlerdir. Ayrıca eşsiz olmak güzeldir.

  • Unutma ki ışıklarla çevrelenmiş küçücük soyunma odasına girdiğinde aynada ne görürsen gör, bu gerçek DEĞİL.

  • Eğer vücudunun alt kısmı kiloluysa, bel altından tek renkli ve dikkatleri yukarı çekmek için üst kısmının baskılı, dikkat çekici bir renkte ya da fırfırlı olduğu bir mayo ara. Bikini modelleri arasında da sana uygun yüzlercesi vardır.

  • Eğer vücudunun üst kısmı kiloluysa, kalça kısmına dikkat çekebilecek bir mayo bul. Göğüs dekolteli V yaka, dikkatleri yüzüne, göğsüne ve boyun bölgesine çeker – ve bu sebeple insanlar ilk önce ve en çok buralara bakar.

  • Eğer göğsün iyi desteklenirse, sonrasında senin bütün endamın daha iyi ortaya çıkar.

  • Aksesuar kullanmayı düşün. Parlak renkli bir şapka, şirin bir plaj elbisesi, havalı bir kaşkorse, mayonun üzerine giydiğin klasik bir elbise ve hoş dolgu topuk keten bir ayakkabı uyumlu bir görüntü oluşturur ve güvenini tüm mevsim boyunca yüksek tutmana yardımcı olur.

  • Kıvrımlar seksidir. Göbek ve kalçaları saklamaya çalışmak yerine vücudunun şeklini gösteren elbisenin içinde mükemmel görünür.

  • Her zaman dik yürü, duruşuna özen göster ve gülümse. Bolca su iç ve bol bol güneş kremi sür. Mutlu, pozitif bir yüz ifadesi iç güzelliğini yansıtır ve diğer her şeyi gölgede bırakır, özellikle de yaz sezonu boyunca!

 

Vücuduna uygun bir bikini ya da mayo seni utanç verici bazı anlardan korur. Hiç yazın azizliğine uğradığın oldu mu?

 

Yazın eşarp kışın atkı takmanın ipuçları bu yazıda!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Koltukaltı Tüylerini Tıraş Ederken: 6 Pratik Bilgi

Tertemiz koltukaltları için bu 6 pratik bilgi sana yetecek.

Devamını oku

Kısa saçlar için üç alternatif model

Spor kesimli kısa saçları seviyor, ama arada bir farklı bir görünüme de izin vermelerini istiyorsun. Kısa saç modelleri fikirlerimizi keşfet!

Devamını oku

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Parlatıcı Etkili

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Parlatıcı Etkili

Diş teliyle güzellik

Diş teli tedavisi güzel olmadığın anlamına gelmez. Aksine dişlerini ve diş tellerini düzenli temizlersen güzelliğine büyük bir yatırım yapmış olursun.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

“Zorbalık burada biter”

Bulunduğun her yeri zorbalıktan arındırmak ister misin? Bu posteri bas, çoğalt ve yapıştır. Daha fazla bilgi için bu siteyi dolaşmaya devam et.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!