Plajda da Havanı At

Plajda da Havanı At

Mayo giymek sinir bozucu bir şey olabilir. Aşağıda kendini mayo ya da bikini modelleri içinde mükemmel hissedeceğin bazı yollar bulabilirsin.

 

Yazın en civcivli zamanı ve iddia ediyoruz ki en iyi arkadaşlarınla güneşin tadını çıkarmayı dört gözle bekliyorsun. Küçük bir problem dışında: Mayo. 

 

Bikini modellerinde ya da bu mayoda seni rahatsız eden bir şey var! Durup dururken bikiniyle görünmekten çekinebilir ve muhtemelen utanabilirsin. Havalı bir plaj alışverişini – elbette yaz sezonunda- biraz daha kolay yapabilmek için, aşağıda en iyi tüyoları bulabilirsin:


  • Asla vücudunu başkalarının vücuduyla kıyaslama. Genetik yapımız boyumuzu, kilomuzu, ayak numaramızı ve göz rengimizi belirler. Yine de biz vücutlarımızı sanki yürüyen bantta bagajları karşılaştırırmış gibi karşılaştırırız. Ne kadar anlamsız ve gereksiz bir zaman kaybı, özellikle de yaz sezonu boyunca.

  • Eğer sürekli vücudunda seni rahatsız eden o yerle ilgili konuşmaya devam edersen, herkes de bu nedenle bakacaktır. Senin kusurlu olarak düşündüğün bu bölümler gerçekte senin eşsiz yapan yerlerdir. Ayrıca eşsiz olmak güzeldir.

  • Unutma ki ışıklarla çevrelenmiş küçücük soyunma odasına girdiğinde aynada ne görürsen gör, bu gerçek DEĞİL.

  • Eğer vücudunun alt kısmı kiloluysa, bel altından tek renkli ve dikkatleri yukarı çekmek için üst kısmının baskılı, dikkat çekici bir renkte ya da fırfırlı olduğu bir mayo ara. Bikini modelleri arasında da sana uygun yüzlercesi vardır.

  • Eğer vücudunun üst kısmı kiloluysa, kalça kısmına dikkat çekebilecek bir mayo bul. Göğüs dekolteli V yaka, dikkatleri yüzüne, göğsüne ve boyun bölgesine çeker – ve bu sebeple insanlar ilk önce ve en çok buralara bakar.

  • Eğer göğsün iyi desteklenirse, sonrasında senin bütün endamın daha iyi ortaya çıkar.

  • Aksesuar kullanmayı düşün. Parlak renkli bir şapka, şirin bir plaj elbisesi, havalı bir kaşkorse, mayonun üzerine giydiğin klasik bir elbise ve hoş dolgu topuk keten bir ayakkabı uyumlu bir görüntü oluşturur ve güvenini tüm mevsim boyunca yüksek tutmana yardımcı olur.

  • Kıvrımlar seksidir. Göbek ve kalçaları saklamaya çalışmak yerine vücudunun şeklini gösteren elbisenin içinde mükemmel görünür.

  • Her zaman dik yürü, duruşuna özen göster ve gülümse. Bolca su iç ve bol bol güneş kremi sür. Mutlu, pozitif bir yüz ifadesi iç güzelliğini yansıtır ve diğer her şeyi gölgede bırakır, özellikle de yaz sezonu boyunca!

 

Vücuduna uygun bir bikini ya da mayo seni utanç verici bazı anlardan korur. Hiç yazın azizliğine uğradığın oldu mu?

 

Yazın eşarp kışın atkı takmanın ipuçları bu yazıda!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Aksesuarların nasıl olmalı?

Kullandığın aksesuar takıların kıyafetlerinle uyum sağlaması ve vücudunda daha hoş durması için bu taktiklere bir göz at!

Devamını oku

Neyi, nasıl giymelisin?

Mini şortlar, balon etekler en iyi nelerle kombinlenir, biliyor musun? Şık olmaya çalışırken rüküş duruma düşmek istemiyorsan, moda giyim taktiklerimizi kaçırma!

Devamını oku

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Parlatıcı Etkili

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Parlatıcı Etkili

Starların alışveriş sırları

Onlardan kapacağın tüyolarla alışveriş yapabilir, hoş ve şık bir tarz giyim sahibi olabilirsin.

Devamını oku

İlk randevun için beş ipucu

Hoşlandığın çocukla ilk kez çıkacaksın. Birkaç konuda dikkatli davranarak bunun senin için tam bir başarı olmasını sağlayabilirsin.

Devamını oku

Ciltte hiç istemediğimiz 4 cilt problemi!

Cilt bakımında karşılaştığımız dört cilt problemini keşfet: siğil, ayak mantarı, kepek ve uçuk.

Devamını oku