Yaz Sonrası İçin Alışveriş Fikirleri

Yaz Sonrası İçin Alışveriş Fikirleri

Bu parlak genç tarzı alışveriş tüyolarıyla yazdan sonra modaya uygun bir şekilde başla


Hafta sonu alışverişe gitmek için en iyi bir zaman. Fakat bütçeye bağlı kalmak, yüzlerce seçenek arasında karar vermek ve en çok hangisinin yakıştığını anlamak arasında kalmak bir kızın başını ağrıtabilir. Aşağıda, yaz tatilinden sonra verdiğin ilk izlenimin şimdiye kadarki en iyisi olduğunu garantilemene yardımcı olacak moda önerilerini bulabilirsin!

Alışverişe Gitmeden Önce Bilmen Gerekenler

Evden çıkmadan önce bütçenin ne kadar olduğunu, geçen seneden hala üzerine uyan, çok az bakım gerektiren kıyafetlerini ve sonbaharın en popüler moda trendlerinin ne olduğunu bilmen anlamına geliyor. Kafanda neyin klasik, neyin geçici bir moda, neyin trend olduğunu iyice belirle. Okul dönemi başlarken moda trendleri hakkında bilgi veren bu ayın aylık moda dergilerini dikkatlice oku.


Çıkmadan önce biraz hafif makyaj yap ve sevdiğin takıları tak. Doğru iç çamaşırlarını da giydiğinden emin ol. Giyilmesi ve çıkarılması kolay olan rahat ayakkabı ve elbiseler giy. Tamamen güvendiğin, modaya uygun giyinen bir arkadaşınla ya da aynı özellikleri taşıyorsa annenle beraber git.

Seçenekler, Seçenekler!

Bir şey almadan önce en sevdiğin dükkanların arasında turla. Sonrasında, göreceksin en iyi tercihi yapacaksın. Sadece bir kere üzerinde görünecek elbiseleri satın almaya gücün yetmez, bu yüzden en önemli şey gardırobunu belli bir temelde oluşturman ve birbiriyle eşleştirebileceğin eşyalarla doldurmandır. Çok dikkat çekici ve çok abartılı şeylerden uzak dur. Ve bütçeni aşmamaya dikkat et!


Soyunma kabinindeyken, üç yönlü ayna kullan. Ön taraftan olağanüstü gözüken bir şey arkadan daha az güzel gözükebilir! Tercih yaparken kendine bolca zaman ayır; insanlar acele ederken çok pahalıya mal olan hatalar yaparlar. Kumaşa dokun. Nasıl olduğunu hissetmelisin. Bir şeyi almadan önce her zaman ama her zaman dene. Otur, kalk, eğil. Her oturduğunda iç çamaşırının dışarı çıktığını görüp şaşırmak istemezsin.

Tutumlu olma ve Outlet Önerileri

Eğer tutumlu olmak senin tarzınsa, müthiş vintage kıyafetler için sizin oradaki ikinci el dükkanını iyice incele. Hatta bu kıyafetlerin üzerine uyup uymadığını denemek çok daha önemli. Yıllar önce 38 beden olan bugün 32 beden olabilir.


Sadece neyi seviyorsan onu al. İndirim var diye her şeyi toplama. Eğer outletlerden alışveriş yapmıyorsan, yırtıkları, lekeleri ve gözden kaçmış dikiş söküğü olup olmadığını kontrol et. Nereden alışveriş yaptığının önemi yok, her zaman fatura al ve geri iade politikalarını sor.


Yaz sonrası kıyafet alışverişi sırların neler?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Eski eşyalarını değerlendir

Eski kıyafetler kişisel tarzına yeni bir şeyler katabilir. Nasıl olduğunu keşfet!

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!