Okullar Açılırken Görünüşünü Nasıl Yeniden Yaratırsın?

Okullar Açılırken Görünüşünü Nasıl Yeniden Yaratırsın?

Gardırobunda küçük değişiklikler yapmak tamamen yeni bir SEN anlamına gelir.


Okulların yeniden açılması, yazın bitişi sana gittikçe değişen tarzını geliştirme fırsatı verir. Yazın bitmesi yeni bir moda rutinine ayak uydurmak için mükemmel bir zamandır. Fakat tepeden tırnağa “Bana Bakın” diye bağıran bir baştan ayağa bir değişim yerine, değeri olan küçük değişiklikler yapman en iyisi.

Kıyafetler Karşılaşıyor

Sonbahar ve kış için kıyafet alışverişine gittiğin zaman, temel parçalardan bol bol depoladığından emin ol. “Bu benim tarzım!” diye bağıran aksesuarlarla kıyafetine canlılık kat. Aynı dar kot ve tişört herhangi bir yolla baş döndürebilir: Desenli bir kapüşonlu sweatshirt, çivili kemer ve çengelli iğneli takılarla punk tarzı yarat. Pantolonlarını kovboy çizmelerinin içine tıkarak, süet yeleğini üzerine geçirerek ve saçlarını iki kuyruk toplayarak country-western bir tarz yarat.

Sıradaki: Ayakkabılar!

Okul için bir çift ayakkabı almak büyük ihtimalle senin alışveriş yapmak istemenin en önemli amacı. Rahat ama aynı zamanda modaya uygun olmalılar (kafeteryada çalışan kadınların giydiği rahat ayakkabılar gibi değil!) Spor salonu için ihtiyacın olan spor ayakkabılardan başka, tamamen senin tarzını yansıtan en azından bir çift ayakkabıya ihtiyacın olacak. Üniformanda ekstra bir etki yaratmak istiyorsan, havanı çiçekli, keten ve içi yünlü çizmelerle atabilirsin (Tabii okul kurallarına uygunsa)..

Yapman ve Yapmaman Gereken Şeyler

Saç şeklinin kesinlikle sana okulda sorun çıkarmayacak olması gerekir. Saçlarını kestirmeye hazırsan, radikal olmaya cesaret edeceğin zaman işte bu zaman. Kısa bir saç kesimini dene, bakımı da kolay olacaktır. O kadar cesur değil misin? Bazı sevimli saç aksesuarları al ve onları kullanarak aynanın önünde farklı modeller dene. Saç bantları ve yandan takılan tokalar bu mevsim çok revaçta.

Öpücük ve Makyaj

Konu makyaja gelince, biz kesinlikle her şeyin azı iyidir kafasındayız. Eğer bu sene ebeveynin sana kozmetik ürünlerini kullanman için izin verdiyse, onları doğal güzelliğini vurgulamak için kullan. Hafif bir dudak parlatıcısı ve belki biraz maskara işini görür. Eğer allık ve farları da kullanmak istiyorsan, doğal ve hafif tonları tercih et. Pırıltılı ve dikkat çekici ürünleri okul partisi gibi özel günlere sakla. 


Bu sene görünüşünü nasıl değiştireceksin?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Eski eşyalarını değerlendir

Eski kıyafetler kişisel tarzına yeni bir şeyler katabilir. Nasıl olduğunu keşfet!

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Atkı Takmanın 8 Yolu

Atkı takmanın da birçok yolu olduğunu kim bilebilirdi? Buradaki moda fikirleriyle artık sen biliyorsun.

Devamını oku

İdrar Yolları Enfeksiyonu nedir?

İdrar Yolları enfeksiyonlarını ve bunlardan korunarak nasıl sağlıklı bir genç kız olacağını öğren.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku