Tulum, Maksi ve Mini Elbiseler

Tulum, Maksi ve Mini Elbiseler

Sadece bir parçadan oluşan bütünlük! Bu üç moda fikrinin sırrı burada saklı.


Tek parça elbiseler modanın iyi görünmeni sağlayan kestirme yollarıdır. Haydi bakalım, tembel kızlar! Aşağıda bizim en sevdiğimiz tek parça son moda elbise fikirlerini bulabilirsin.

Mini Tulum Odası

Mini tulumlarda çok sevimli bir şey var! Bu tulumların üst kısmı straplez olanları, sevimli desen ve kemerlileri, pileli modelleri var, aklına ne gelirse yani. Gündelik-bol modelleri de var; yani çekici ve havalı görüneceksin!

Tulumlar

Şimdiye kadarki en sevimli tulumların içinde Cumartesi gecesi sinemaya gitmeyi kim istemez? Askılı, straplez, belden oturan, kot, ne istersen seç. Bir kemer, düz sandaletler, bileziklerle tamamla ve çıkmaya hazırsın.

Maksilere gel!

Şık maksi elbiseleri severiz. Bulabildiğin gerçekten en parlak desenlisini al! Bu yaz hepsi gider: Farklı düz renklerden oluşan ‘blocking’ modeller, hayvan desenliler ve puanlılar. Ekstra sevimlilik için taşlı bir kolye ya da küpe ile tamamla.


En sevdiğin tek parça giysin hangisi?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Aksesuarların nasıl olmalı?

Kullandığın aksesuarın kıyafetlerinle uyum sağlaması ve vücudunda daha hoş durması için bu taktiklere bir göz at!

Devamını oku

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aynı Çocuktan Hoşlandığınızda Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku