Sana yakışan bikiniyi bul

Sana yakışan bikiniyi bul

Bikininin içinde vücudundan hoşnut olman tamamen mümkün! Sana yakışan bikiniyi bu ipuçlarına uyarak bul.

 

Uygun modeli bulunca bikini herkese yakışır. Vücuduna uyan kesim ve sitille, güzel vücudunu mayo ya da bikini içinde de sevebilirsin. Hımm, sana en çok uyan mayoyu bulmak için aşağıda kendi vücut tipini ara!

Geniş Kalçalı

Vücudunun alt bölgesi üst tarafına göre daha dolgunsa, alt tarafı etekli, iki parçalı bikiniler bu mevsimde uygundur ve senin güzelliklerini ön plana çıkarman için muhteşemdir. Hangi modeli seçtiğin fark etmez ama tek renkli ya da hoş desenli modellere yönel.

Minik göğüsler 

Küçük göğüsler için, üst tarafın destekli olduğu bikini ya da tek parça mayoları dene. Eğer bunu istemezsen halter bikini üstlerine ya da fırfırlı üstlere yoğunlaş.

Tombul

Eğer biraz tombulsan, senin için en iyisi bazı koyu ve tek renkli tankinilerdir. Geniş çiçek desenli ve parlak renkli ya da yoğun geometrik şekillerin kullanıldığı tek parça mayoları da deneyebilirsin.

Zayıf ve minyon

Çok ince ya da atletik yapılı bir vücudun mu var? Kemerli tek parça mayoları ya da bel bölgesi illüzyonu yaratan diğer modelleri tercih et. Eğer bikini giyeceksen, göğüs altından geniş bantlı olanları tercih et.

Dolgun göğüsler 

Eğer dolgun göğüslerin varsa, mayonun üst kısmının içine destek için yerleştirilmiş balenli modelleri ve göğüsleri toplaması için astarlı modelleri seçtiğinden emin ol. Bir de, üst kısmın tek renkli, alt kısmın desenli olduğu mayoları dene.

Özgüvenini göster! 

Mayonun içinde havalı olmanın en önemli faktörü özgüvenini göstermektir. Kendi bedeninden tamamen memnun görünen bir genç kızdan daha etkileyici başka bir şey yoktur. Her görünen kusurla ilgili telaşlanacağına, davranış şeklini düzeltmen en iyisi. Tüm genç kızlar kendileri olduklarında DÜNYA GÜZELİ olurlar. Buna inanmaya başla.


Senin vücut tipin hangisi? Sana en çok yakışan bikini hangisi? Bahsettiğimiz kurallar doğru mu?

Yazın ağdanın acısı ve zahmeti olmadan pürüzsüz bacaklara sahip olmak için Gillette Venus sayfasına göz atın.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Günlük tutmanın güzelliği

Günlük tutuyor musun? Havalı bir günlüğün olsun istiyorsan bu yazıyı dikkatle okumalısın.

Devamını oku

Mükemmel tatil valizi için 10 güzel öneri

Bir geceliğine bir yerde kalacak olabilirsin ya da belki iki haftalığına ailenle tatile gidiyorsundur. Bavulunu ne kadar profesyonelce hazırlarsan yükün o kadar hafif, gezin o kadar eğlenceli olur.

Devamını oku