Yatak odanı yenilemek için 6 kolay yol

Yatak odanı yenilemek için 6 kolay yol

Yatak odanı neredeyse bedavaya yenilemek istemez misin?


Odana girdiğinde hissetmek istediğin son şey, henüz sekiz yaşındayken gördüğün dekorasyon tercihleriyle kuşatılmış olduğun duygusu olsa gerek. İşte sana tonlarca para harcamadan yatak odanı yenilemeni sağlayacak birkaç hızlı çözüm önerisi!

1) Ayna ya da aynalar:

Kocaman bir ayna odanın olduğundan çok daha büyük görünmesini sağlar. Ayrıca kendini daha iyi görmene de yardımcı olur. Yakınlardaki bir mağazadan ucuz ama şık bir ayna bulabilirsin. Ya da birkaç tane orta boy aynayı zevkine göre yerleştirerek benzer bir etki elde edebilirsin.

2) Aksesuarlarını görünür hale getir:

En sevdiğiniz boncuklarını elinin altında olduğu gibi odanı da renklendirecek şekilde yerleştir. Böylece sabahları giyinirken aksesuar bulmak da daha kolay olacak.

3) Aksesuar değiş-tokuşu:

Aksesuar değiş-tokuşunun ne demek olduğunu biliyorsundur mutlaka. Arkadaşlar kullanmadıkları ama atmaya da kıyamadıkları şeyleri değiştirirler. Aynı şey yatak odası aksesuarları için de yapılabilir. Bir arkadaşının artık sıkıcı bulduğu bir aksesuar, senin odanı renklendirebilir. Mesela, onun artık gereğinden fazla büyük bulduğu ayna, yatağının tam yanına uygun olabilir.

4) Karışıklıktan kurtul:

Kitaplıklar ve gardıroplar geçmişte değil, şu anda nasıl biri olduğunu yansıtmalı. Bugünkü seni yansıtmayan her şeyden kurtul, daha az dağınıklık daha incelikli bir görünüm demektir.

5) Çerçevele:

Çerçeveler pek de pahalı sayılmazlar ama fotoğrafların daha düzgün ve ışıltılı görünmesini sağlarlar. İster duvarına, ister komodinin üzerine yerleştirebilirsin. Birkaç ucuz ama güzel çerçeve al ve fotoğraflarını kolaj yaparak içlerine yerleştir.

6) Eşyaların yerlerini değiştir:

Kimi zaman eşyaların yerlerini değiştirmek bile odanın yepyeni görünmesini sağlayabilir. Yatağı karşı duvara taşı ya da deneysel bir şeyler yapmak istiyorsan tam ortaya yerleştir. Sonra bir kenara çekilip nasıl hissettiğine odaklan.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

sözleerr

LightOfGod 9.06.2017

bunları yaptım bi de farklı olarak mantar panoma özlü sözler yazdım çok cool oldu :)

Düşünüyorum ki

sudeee 3.01.2017

Ben odamdaki eşyaların,mobilyaların yerlerini değiştirmeyi düşünüyorum.Umarım güzel olur.

aşk

3 Melek 17.06.2016

aşka uygun tasarim isderim

Olmuyor

Bakdas34 11.03.2016

Dediklerinizin hepsini yapmaya çalıştım ama olmuyor hiç bir şekilde odam düzgün olmuyor gayrt açık renkte duvarlarım var ama ablamla aynı odada kaldığımız için iki yatak kötü duruyor ve çok çirkin duran büyük bir kitaplığımız var odadaki büyük dolabın ve küçük dolapların renkleriyle uymadıği için çok kötü duruyor perdelerimizle yatak örtülerimiz aynı desenle istenbullu tek güzel olan o galiba🐼

BAŞARDIM

ayksl4040 24.02.2016

dediğiniz her şeyi yaptım ve odam şu an eskisinden daha güzel görünüyor sanki her şeyi yeni almışım gibi çok teşekkürler

Vücut Piercingi: Bilmen Gereken 6 Şey

Piercing yaptırmayı mı düşünüyorsun? Yaptırmadan önce bilmen gereken bazı şeyler!

Devamını oku

İkinci El Giysiler

İkinci el giysileri hayata döndürerek nasıl ucuza harika kıyafetler edineceğini öğren.

Devamını oku

Statement Küpelerini Kendin Yap

Kendin yaptığın süslü küpelerle kıyafetine bambaşka bir hava kat.

Devamını oku

Sıcağı yen! Yaz tatilinde hayatta kalma rehberi

Plajda ve evin arka bahçesinde, kendini sıcaktan, güneşten, sivrisineklerden ve yaz tatilinde sıcağın zorlu koşullarından korumayı öğren.

Devamını oku

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku