Yatak odanı yenilemek için 6 kolay yol

Yatak odanı yenilemek için 6 kolay yol

Yatak odanı neredeyse bedavaya yenilemek istemez misin?


Odana girdiğinde hissetmek istediğin son şey, henüz sekiz yaşındayken gördüğün dekorasyon tercihleriyle kuşatılmış olduğun duygusu olsa gerek. İşte sana tonlarca para harcamadan yatak odanı yenilemeni sağlayacak birkaç hızlı çözüm önerisi!

1) Ayna ya da aynalar:

Kocaman bir ayna odanın olduğundan çok daha büyük görünmesini sağlar. Ayrıca kendini daha iyi görmene de yardımcı olur. Yakınlardaki bir mağazadan ucuz ama şık bir ayna bulabilirsin. Ya da birkaç tane orta boy aynayı zevkine göre yerleştirerek benzer bir etki elde edebilirsin.

2) Aksesuarlarını görünür hale getir:

En sevdiğiniz boncuklarını elinin altında olduğu gibi odanı da renklendirecek şekilde yerleştir. Böylece sabahları giyinirken aksesuar bulmak da daha kolay olacak.

3) Aksesuar değiş-tokuşu:

Aksesuar değiş-tokuşunun ne demek olduğunu biliyorsundur mutlaka. Arkadaşlar kullanmadıkları ama atmaya da kıyamadıkları şeyleri değiştirirler. Aynı şey yatak odası aksesuarları için de yapılabilir. Bir arkadaşının artık sıkıcı bulduğu bir aksesuar, senin odanı renklendirebilir. Mesela, onun artık gereğinden fazla büyük bulduğu ayna, yatağının tam yanına uygun olabilir.

4) Karışıklıktan kurtul:

Kitaplıklar ve gardıroplar geçmişte değil, şu anda nasıl biri olduğunu yansıtmalı. Bugünkü seni yansıtmayan her şeyden kurtul, daha az dağınıklık daha incelikli bir görünüm demektir.

5) Çerçevele:

Çerçeveler pek de pahalı sayılmazlar ama fotoğrafların daha düzgün ve ışıltılı görünmesini sağlarlar. İster duvarına, ister komodinin üzerine yerleştirebilirsin. Birkaç ucuz ama güzel çerçeve al ve fotoğraflarını kolaj yaparak içlerine yerleştir.

6) Eşyaların yerlerini değiştir:

Kimi zaman eşyaların yerlerini değiştirmek bile odanın yepyeni görünmesini sağlayabilir. Yatağı karşı duvara taşı ya da deneysel bir şeyler yapmak istiyorsan tam ortaya yerleştir. Sonra bir kenara çekilip nasıl hissettiğine odaklan.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.
  • Yorumları göster

sözleerr

LightOfGod 09.06.2017

bunları yaptım bi de farklı olarak mantar panoma özlü sözler yazdım çok cool oldu :)

Düşünüyorum ki

sudeee 03.01.2017

Ben odamdaki eşyaların,mobilyaların yerlerini değiştirmeyi düşünüyorum.Umarım güzel olur.

aşk

3 Melek 17.06.2016

aşka uygun tasarim isderim

Olmuyor

Bakdas34 11.03.2016

Dediklerinizin hepsini yapmaya çalıştım ama olmuyor hiç bir şekilde odam düzgün olmuyor gayrt açık renkte duvarlarım var ama ablamla aynı odada kaldığımız için iki yatak kötü duruyor ve çok çirkin duran büyük bir kitaplığımız var odadaki büyük dolabın ve küçük dolapların renkleriyle uymadıği için çok kötü duruyor perdelerimizle yatak örtülerimiz aynı desenle istenbullu tek güzel olan o galiba🐼

BAŞARDIM

ayksl4040 24.02.2016

dediğiniz her şeyi yaptım ve odam şu an eskisinden daha güzel görünüyor sanki her şeyi yeni almışım gibi çok teşekkürler

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Eski eşyalarını değerlendir

Eski kıyafetler kişisel tarzına yeni bir şeyler katabilir. Nasıl olduğunu keşfet!

Devamını oku

Atkı Takmanın 8 Yolu

Atkı takmanın da birçok yolu olduğunu kim bilebilirdi? Buradaki moda fikirleriyle artık sen biliyorsun.

Devamını oku

Sıcağı yen! Yazın hayatta kalma rehberi

Plajda ve evin arka bahçesinde, kendini sıcaktan, güneşten, sivrisineklerden ve yazın zorlu koşullarından korumayı öğren.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku