Saç şekillendiriciye başvurmadan göz kamaştırıcı dalgalara sahip olmanın yolları

Saç şekillendiriciye başvurmadan göz kamaştırıcı dalgalara sahip olmanın yolları

Plaj havasında, mükemmel deniz kızı saçları mı istiyorsun? İşte uyurken buna sahip olmanın yolları (çok ciddiyiz)!

1. Adım: 

Bir paket normal boy sünger bigudi ve birkaç saç lastiğine ihtiyacın olacak. Sünger bigudilerini çift çift ayır ve her çifti iki tarafından lastiklerle tuttur.

2. Adım: 

Saç şekillendirici kullanılmadan yapılan dalgaları en iyi, yeni yıkanmış ve saç kremi sürülmüş saçlar tutar. Saç tellerin pırıl pırıl olduğu zaman, saçlarını en yukarıdan atkuyruğu şeklinde topla; böylece tam başının üzerinde durabilir. Sonrasında saçlarını her bigudi çifti için parçalara ayır (kalın parçalar daha gevşek dalgalar anlamına gelir.)

3. Adım: 

Bir saç parçasını tut ve su ile nemlendir. Sonra saçı çift bigudilerin etrafına sar ve sünger çubukların sonunu kıvır ki açılmasın. Son parça sarılana kadar bu işlemi yapmaya devam et.

4. Adım: 

Dalgaları sağlamlaştırmak için saçlarını biraz daha suyla nemlendir, sonra git ve uyu!

5. Adım: 

Uyandığın zaman buklelerini aç. İlk başta çok dalgalı görüneceklerdir, dalgaları ayırmak için ellerini birkaç kez saçlarının arasından geçir. Muhteşem denizden henüz çıkmış dalgalara dönüşecekler. (Çok az gevşek tutan saç spreyi sıkmayı unutma ve işte çıkmaya hazırsın!)

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Aksesuarların nasıl olmalı?

Kullandığın aksesuarın kıyafetlerinle uyum sağlaması ve vücudunda daha hoş durması için bu taktiklere bir göz at!

Devamını oku

Denemeye değer açık hava sporları

Kayalara tırman, kürek çek, içindeki yürüme şampiyonunu uyandır. İşte sana açık havada gerçekleştirebileceğin fantastik sporlar…

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku