Yumuşak saçlara sahip olmanın yolları

Yumuşak saçlara sahip olmanın yolları

Saçlarına dokunmak bile istemiyorsun, üstelik sürekli elektrikleniyorlar. Peki bu durumdan kurtulmak için ne yapmak, hangi ürünü kullanmak gerekir?


Eğer saçlarının kuruluğu ve sürekli elektriklenmesi yüzünden bir türlü istediğin şekli veremiyorsan bu yazıyı oku. Sonunda ipeksi, yumuşacık saçlara kavuşmak için ne yapman gerektiğini öğreneceksin.

Krem kullanmaktan korkma

Eğer saçların senden bile stresli görünüyorsa, krem kullanmaya başlamanın vakti gelmiştir. Ama en yakın arkadaşının kullandığı kremi değil, kendine uygun olanı seçmelisin. Yüzdükten, güneşledikten ve terledikten sonra ya da saçlarını kuruturken çok fazla şekillendirici kullanmak, saçlarının kimyasallardan zarar görmesine neden olabilir. Sonunda saçların alabildiğine susayacaktır ve onları beslemek için bir yol bulman gerekecektir.. Yapacağın şey nemlendirici yönünden zengin bir krem bulmak ve şampuanladıktan sonra kullanmak. İnan bana sonuç buna değecek.

Merhaba yumuşatıcı!

Saçların sürekli elektrikleniyor, kendini her an uçacakmış gibi hissediyorsun. Onları yatıştırmak mümkün değil gibi görünüyor. Hiç de öyle değil. Yapman gereken tek şey saçlarını elektriklenmekten korumak. Bunun için de elektriklenme karşıtı serumlardan yararlanabilirsin. Hem pırıl pırıl parlayan hem de senden bağımsız hareket etmeyen saçların olsun istemez misin?

Doğal Argan Yağı

Saçlarını besleyici yağlarla destekleyebilirsin. Böylece kuruma sorunu çözülmüş olur. Özellikle argan yağı içeren ürünler saçlarını hem besler hem de parlatır. 

 

Önce hangi yöntemi uygulayacaksın?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.
  • Yorumları göster

Yağmur

Yağmur 19.06.2016

Doğal arqan yağini

Yaz makyajı

İşte sana plaj sonrasında da her zamanki kadar güzel görünmen için bilmen gereken sırlar.

Devamını oku

Epilatör kullanırken nelere dikkat etmeli?

Haftalarca tadını çıkarabileceğin ipeksi, yumuşak bir cilt istiyorsun ve bunun için epilasyon yapmaya karar verdin. Şimdi bu yazıyı okumanın tam zamanı…

Devamını oku

Braun ile #ÖzgürOl!

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Diş teli hakkında bilmen gerekenler!

Diş doktorun sana diş teli kullanman lazım dedi ve sen kulaklarına inanamıyorsun. Ne olacak şimdi? Diş teli hakkında bilmen gerekenler işte burada…

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aynı Çocuktan Hoşlandığınızda Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku