Yumuşak saçlara sahip olmanın yolları

Yumuşak saçlara sahip olmanın yolları

Saçlarına dokunmak bile istemiyorsun, üstelik sürekli elektrikleniyorlar. Peki bu durumdan kurtulmak için nasıl bir saç bakımı yapmalı ve hangi ürünü kullanmak gerekir?

 

Eğer saçlarının kuruluğu ve sürekli elektriklenmesi yüzünden bir türlü istediğin şekli veremiyorsan bu yazıyı oku. Sonunda ipeksi, yumuşacık saçlara kavuşmak için saç bakımı sırlarını öğreneceksin.

Krem kullanmaktan korkma

Eğer saçların senden bile stresli görünüyorsa, krem kullanmaya başlamanın vakti gelmiştir. Ama en yakın arkadaşının kullandığı kremi değil, kendine uygun olanı seçmelisin. Yüzdükten, güneşledikten ve terledikten sonra ya da saçlarını kuruturken çok fazla şekillendirici kullanmak, saçlarının kimyasallardan zarar görmesine neden olabilir. Sonunda saçların alabildiğine susayacaktır ve onları beslemek için bir yol bulman gerekecektir.. Saç bakımı için nemlendirici yönünden zengin bir krem bulmak ve şampuanladıktan sonra kullanmak. İnan bana sonuç buna değecek.

Merhaba yumuşatıcı!

Saçların sürekli elektrikleniyor, kendini her an uçacakmış gibi hissediyorsun. Onları yatıştırmak mümkün değil gibi görünüyor. Hiç de öyle değil. Yapman gereken tek şey saçlarını elektriklenmekten korumak. Bunun için de elektriklenme karşıtı serumlardan yararlanabilirsin. Hem pırıl pırıl parlayan hem de senden bağımsız hareket etmeyen saçların olsun istemez misin?

Doğal Argan Yağı

Saçlarını besleyici yağlarla destekleyebilirsin. Böylece kuruma sorunu çözülmüş olur. Özellikle argan yağı içeren ürünler saçlarını hem besler hem de parlatır. 

 

Önce hangi yöntemi uygulayacaksın?

 

Akıllı saç bakımı rutini için önerilerimize göz at!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları
  • Yorumları göster

Yağmur

Yağmur 19.06.2016

Doğal arqan yağini

Dişlerini doğru fırçalıyor musun?

Muhteşem bir gülümseme tam da burada! Dişlerini nasıl fırçalaman gerektiğini keşfet.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Yatak odanı yenilemek için 6 kolay yol

Yatak odanı neredeyse bedavaya yenilemek istemez misin?

Devamını oku

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Diş teli tedavisinde bazı yiyeceklerden uzak durman gerekebilir!

Diş teli tedavisinde hangi yiyeceklerden, neden uzak durmak gerekir. İşte bu konuda bilmen gereken her şey…

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ev hapsi: Dışarı çıkman yasak, peki şimdi ne olacak?

Ev hapsindesin. Peki şimdi ne olacak? Odanda can sıkıntısıyla saatler harcamak yerine, bu durumu daha iyi bir şekilde değerlendirebileceğin 7 yol işte burada.

Devamını oku