Elektrikli tıraş aletleri

Elektrikli tıraş aletleri

Elektrikli tıraş aletlerinin tıraş bıçaklarından ne farkı var? Nasıl çalıştıklarını keşfet.

Gereksiz tüyleri almaya karar verdiğinde aynı zamanda nasıl almak istediğine de karar vermen gerekiyor. Elektrikli tıraş aletleri değerlendirebileceğin seçeneklerden bir tanesi.

Elektrikli Tıraş Aletleri Nasıl Çalışır?

Elektrikli tıraş aleti cildinin yüzeyinde kayar. Bıçaklar ileri geri hareket eder ve aletin tersi yönünde tüylerini keser.

Elektrikli Tıraş Aletleri Nerede Kullanılır?

Elektrikli Tıraş Aletini bacaklarında, bikini bölgende ve koltuk altındaki istenmeyen tüyleri almak için kullanabilirsin.

Elektrikli Tıraştan Ne Beklemelisin?

Elektrikli tıraş aleti kullandığında cildin uzun süre pürüzsüz kalmaz ve tıraş bıçağı, su ve tıraş kremi kullandığın zamanki gibi de pürüzsüz olmaz. Aynı zamanda elektrikli tıraş aletinin bıçaklarını en iyi sonuçları elde etmek için düz pozisyonda tutman gerekeceğini unutma.

Yeni Başlayanlar için Elektrikli Tıraş

Yüksek kalite başlıklı bir elektrikli tıraş makinesi seç. Makineyi düzenli olarak temizle ve başlığı yılda bir değiştir. Her kullanımdan sonra yeni tıraş edilmiş cildini rahatlatmak için yoğun bir nemlendirici kullan.


Elektrikli tıraş makineleri: Evet mi, hayır mı? Onları sever misin, onlardan nefret mi edersin?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 2

Gillette Venus tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Kış boyunca saçlara ne yapmamalı?

Kış mevsiminde saçlarına olanları sevmiyorsun değil mi? Bu konuda yardımcı olabiliriz. İşte sana kış boyunca yapmaman gereken dört şeyi sıraladık.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Zorbalık nedir?

Zorbalığın en önemli belirtilerini öğren, böylece etrafında gördüğünde arkadaşlarınla dayanışmaya giderek zorbaları durdurabilirsin. Bu konuda daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsan bu siteyi dolaşmaya devam et.

Devamını oku