Bacaklarını almadan önce sahip olman gereken dört şey

Bacaklarını almadan önce sahip olman gereken dört şey

Bacaklarındaki tüyleri aldıktan sonra yumuşacık, ipeksi bir dokunuşa sahip olmak istiyorsan yanında bulundurman gereken dört şey var…

 

Tüylü bacaklar, koltuk altları, bikini bölgesi… Tüyler uzamaktan hiç vazgeçmeyecekler sanki değil mi? Sana iyi haberlerimiz var. İstenmeyen tüylerden kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

1- Tıraş jeli

Tüylerini alırken cildinin üst yüzeyini de ortadan kaldırmış olursun. Bu nedenle cildini düzenli olarak nemlendirmen gerekir. Yoksa kolayca kesilir, kurur ve yanmaya başlar. Gillette Venus tıraş jeli cildinin yumuşak ve ipeksi bir dokunuşa sahip olmasını sağlar. Ayrıca içeriğindeki parfüm ve dokusuyla da benzerlerinin en iyisidir. Bir kez denersen, tam istediğin tıraş jeli olduğunu göreceksin.

2- Yedekli tıraş bıçağı

Yumuşak, ipeksi bacaklara sahip olmak istiyorsan herhangi bir tıraş bıçağı kullanamazsın. Erkekler için üretilen jiletler, bacaklarının tüm detaylarına temas edemez ve bu yüzden de tüyleri gerektiği gibi alamaz. Kullan at jiletler seyahatler esnasında kullanılabilir ama evde yedek başlıklı jilet kullanmalısın. Hem kaymaz, hem kolayca kullanılır, hem de duşta bile rahatça kullanabilirsin. . Üstelik bütün tıraş makinesini atmak zorunda kalmadığın için doğayı da korumuş olursun. Üstelik yedek jilet başlıkları onları koruyabileceğin kutu içinde gelirler.

3- Jilet

Tıraş bıçağını da seçtin, artık jilet seçimi yapabilirsin. Yıpranmış, eski, zarar görmüş bir jilet kullanma asla. Bir yanda yedek jiletlerin mutlaka olsun, ne zaman gerekeceği belli olmaz. Gillette Venus tıraş makinesi içinde yedek jiletlerin de olduğu bir kutu içinde satılır, dolayısıyla uzun süre ihtiyacın karşılanmış olur.

4- Nemlendirici

Tüylerini aldıktan sonra cildini güzelce nemlendir. Tüy alma sonrası nemlendirici kullanırken cimrilik etmemelisin. Çünkü ancak bu şekilde sağlıklı, pırıl pırıl ve güzel bacaklara sahip olabilirsin.

 

Aklında olsun: Bu işlem yalnızca istenmeyen tüylerden kurtulmak anlamına gelmez. Kendini şımartmak için de çok iyi bir fırsattır. Cildine iyi bak, kendini iyi ve güzel hisset.


Şimdi sıra sende: Sence tüy alırken mutlaka el altında bulundurulması gereken şeyler nelerdir?

En sevdiğin Gillette Venus ürünlerini buradan keşfet!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 2

Gillette Venus tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Diş teliyle güzellik

Diş teli kullanman güzel olmadığın anlamına gelmez. Aksine dişlerini ve diş tellerini düzenli temizlersen güzelliğine büyük bir yatırım yapmış olursun.

Devamını oku

Göğüslerim diğer kızlarınkine göre nasıl görünüyor?

Göğüslerinin boyu ve şekli diğer kızlarınkine göre nasıl görünüyor, keşfet!

Devamını oku

Mükemmel bir parti nasıl hazırlanır?

Bir parti düzenle ve arkadaşlarını davet et. Konuklarını o kadar çok eğlendir ki, aylarca yalnızca senin partinden ve senden söz edilsin!

Devamını oku