Bacaklarını almadan önce sahip olman gereken dört şey

Bacaklarını almadan önce sahip olman gereken dört şey

Bacaklarındaki tüyleri aldıktan sonra onları nemlendirici ile yumuşacık, ipeksi bir dokunuşa kavuçturmak istiyorsan yanında bulundurman gereken dört şey var…

 

Tüylü bacaklar, koltuk altları, bikini bölgesi… Tüyler uzamaktan hiç vazgeçmeyecekler sanki değil mi? Sana iyi haberlerimiz var. İstenmeyen tüylerden kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

1- Tıraş jeli

Tüylerini alırken cildinin üst yüzeyini de ortadan kaldırmış olursun. Bu nedenle cildini düzenli olarak nemlendirmen gerekir. Yoksa kolayca kesilir, kurur ve yanmaya başlar. Gillette Venus tıraş jeli cildinin yumuşak ve ipeksi bir dokunuşa sahip olmasını sağlar. Ayrıca içeriğindeki parfüm ve dokusuyla da benzerlerinin en iyisidir. Bir kez denersen, tam istediğin tıraş jeli olduğunu göreceksin.

2- Yedekli tıraş bıçağı

Yumuşak, ipeksi bacaklara sahip olmak istiyorsan herhangi bir tıraş bıçağı kullanamazsın. Erkekler için üretilen jiletler, bacaklarının tüm detaylarına temas edemez ve bu yüzden de tüyleri gerektiği gibi alamaz. Kullan at jiletler seyahatler esnasında kullanılabilir ama evde yedek başlıklı jilet kullanmalısın. Hem kaymaz, hem kolayca kullanılır, hem de duşta bile rahatça kullanabilirsin. . Üstelik bütün tıraş makinesini atmak zorunda kalmadığın için doğayı da korumuş olursun. Üstelik yedek jilet başlıkları onları koruyabileceğin kutu içinde gelirler.

3- Jilet

Tıraş bıçağını da seçtin, artık jilet seçimi yapabilirsin. Yıpranmış, eski, zarar görmüş bir jilet kullanma asla. Bir yanda yedek jiletlerin mutlaka olsun, ne zaman gerekeceği belli olmaz. Gillette Venus tıraş makinesi içinde yedek jiletlerin de olduğu bir kutu içinde satılır, dolayısıyla uzun süre ihtiyacın karşılanmış olur.

4- Nemlendirici

Tüylerini aldıktan sonra cildini güzelce nemlendir. Tüy alma sonrası nemlendirici kullanırken cimrilik etmemelisin. Çünkü ancak bu şekilde sağlıklı, pırıl pırıl ve güzel bacaklara sahip olabilirsin.

 

Aklında olsun: Bu işlem yalnızca istenmeyen tüylerden kurtulmak anlamına gelmez. Kendini şımartmak için de çok iyi bir fırsattır. Cildine iyi bak, kendini iyi ve güzel hisset.


Şimdi sıra sende: Sence tüy alırken mutlaka el altında bulundurulması gereken şeyler nelerdir?

 

En sevdiğin Gillette Venus ürünlerini buradan keşfet!

 

Tüy alma yöntemleri hakkında daha fazla bilgi, bu yazıda!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku

Bu Düğümü Kim Çözer?

Saçların berbat durumda! Birbirine dolanmış saçlarla başa çıkmak için bazı ipuçları.

Devamını oku

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Kıvırcık Saç: 5 Saç Bakımı Önerisi

Doğal saçlarına bakım uygulamak sandığından daha kolay. Bunu ispatlayacağız.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku