Yeni başlayanlar için tüy alma

Yeni başlayanlar için tüy alma

Bacak ve koltuk altındaki istenmeyen tüylerden kurtulurken aklında olması gereken beş önemli nokta.

 

Bacak ve koltuk altındaki tüyler seni rahatsız mı ediyor? Kesinlikle yalnız değilsin. Bu bölgelerdeki tüyleri almak kendini daha rahat, temiz ve güzel hissetmeni sağlayabilir, ama önce bilmen gereken şeyler olduğunu da unutma.

Tıraş bıçağını senden başka kimse kullanmamalı.

Senin yaşında kızlar güzellik meselelerini birlikte çözmeye bayılır. Çünkü böylesi daha eğlenceli. Ama bunu yaparken kimsenin tıraş bıçağını ödünç almadığından ve kendininkini de kimseye kullandırmadığından emin ol. Çünkü bu şekilde tüylerden boşalan yerde, arzu edilmeyen alerjiler, kabarıklıklar ya da yaralar oluşabilir. Zamanla bacakların ve koltuk altların bu konuya özen gösterdiğin için seni ödüllendirecekler.

Tüylerini ne sıklıkla alacağın tamamen sana kalmış.

Kimi kızlar her gün, kimisi haftada iki kez ve hatta daha alırlar. Bütün mesele, kendini nasıl daha iyi ve güzel hissettiğin. Venüs tıraş bıçakları cildini mümkün olabilecek en iyi şekilde kavradıkları için hem tüylerini en iyi şekilde alır, hem de yumuşacık bir his bırakırlar arkalarında. Her türlü tüy alma rutininde de kullanılabilirler.

Sabah mı, öğlen mi, akşam mı? 

Tüy almak için en iyi zaman, herhangi bir zamandır. Senin için en kolay, en uygun zaman hangisiyse o zaman al tüylerini. Elini kolaya alıştır, işlemi banyoda yap. Banyodaki buhar cildini yumuşatır ve tüylerini kolayca almana yardımcı olur.

Tıraş makinesi nasıl tutulur? 

Kullandığın tıraş bıçağına göre değişir onu nasıl tutacağın. Gillette Venüs tıraş makinesi kadınlar için özel üretilmiştir, bu sayede mükemmel bir şekilde kontrol edebilirsin onları. Parmaklarını gösterilen yere yerleştir ve yumuşak hareketlerle bacağının üzerinde dolaştır. Jiletin bacağına hafif bir açıyla temas etmesi en iyisi. Aman ha çok bastırma, hafifçe bir temasta bile jilet işini görecektir.

Ne kadar almalı?

Bacaklarındaki tüyleri alırken bir sınır yok, istediğin kadar alabilirsin. İster yalnızca dizlerine kadar, ister tüm bacaklarındakileri... Sana kalmış. Eğer tüylerin ince ve düzse, dışardan kolayca görülemeyeceklerini bil ve kendini fazla yorma.


Şimdi söyle bakalım, tüylerini alırken sen nelere dikkat ediyorsun? Ne sıklıkla alıyorsun?

En iyi Gillette Venus ürünleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabileceğini unutma!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Ağda doğru yöntem mi?

Ağda hakkındaki gerçekleri öğren ve sonra buna değip değmeyeceğine kendin karar ver.

Devamını oku

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Plajda da Havanı At

Mayo giymek sinir bozucu bir şey olabilir. Aşağıda kendini mayo ya da bikini içinde mükemmel hissedeceğin bazı yollar bulabilirsin.

Devamını oku

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aynı Çocuktan Hoşlandığınızda Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku